Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/maker4/domains/prohigiena.com/public_html/wp-content/plugins/a3-lazy-load/admin/admin-interface.php on line 364
Gabinety kosmetyczne - z jakich usług warto skorzystać? - Higiena dla was

Gabinety kosmetyczne – z jakich usług warto skorzystać?

20 Sie
2019

Zabiegi kosmetyczne takie jak depilacja laserowa, laserowe usuwanie przebarwień, mezoterapia igłowa czy zabiegi z różnego rodzajami kwasami z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością wśród klientom. Aktualna pora roku to idealny czas na tego typu zabiegi, gdyż nie zawsze po zabiegu można wystawiać skórę na słońce. Na co warto umówić się więc do profesjonalnego gabinetu?

1. Jaki zabieg najczęściej wybierają panie?

Depilacja laserowa o tej porze roku cieszy się dużym zainteresowań wśród pań. Depilacja okolic pach, bikini, nóg to najczęściej wykonywane zabiegi w gabinecie. Wystarczy już od 3 do 5 zabiegów, by pożegnać się z uporczywym owłosieniem. Depilacja to świetny sposób, by cieszyć się gładką skórą, bez włosków i podrażnień bez co najmniej dwa lata.

2. Gabinety kosmetyczne

Przed wiosna warto również zadbać o wygląd swojego ciała. Doskonale nadaje się do tego procesu zabieg – mezoterapia igłowa, która przyczynia się między innymi do: usuwania rozstępów, likwidacji cellulitu, ograniczania wypadania włosów, likwidacji wiotkości skóry oraz likwidacji zmarszczek. Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu małych dawek substancji leczniczej w skórę, co daje zamierzony efekt. Te panie, które choć raz spróbują tego zabiegu – chętnie po niego wracają.

3. Depilacja laserowa bikini w Warszawie

Depilacja laserowa bikini to jeden z tych zabiegów, za którym przepadają szczególnie panie. Pozwala on bowiem zaoszczędzić sporo czasu na codzienne depilowanie się w tych szczególnych miejscach intymnych. depilacja laserowa bikini w Warszawie opiewa o koszt około 300-400 zł za jeden zabieg. W zależności od rodzaju owłosienia oraz posiadanego typu skory,potrzebne jest od 4-10 regularnych zabiegów. Po tym czasie, włoski przestają rosnąć w miejscu wydepilowanym.

4. Co dają tego typu zabiegi?

Regularne odwiedzanie gabinetów i korzystanie z ich oferty, nie tylko

sprawia pozbyciu się problemów z którymi borykają się kobiety, uzyskania zniewalających efektów ale przede wszystkich poprawie samopoczucia i lepszego wyglądu. Panie czują się zadbane i młodsze. Profesjonaliści specjalnie do ich skóry, wieku i problemów dobierają odpowiednie zabiegi oraz produkty, które pomogą nam zwalczyć wszelkie niedoskonałości.

Czy warto skorzystać z tego typu ofert? Zdecydowanie tak. Każda kobieta już po 18 roku życia (a nawet wcześniej) boryka się z różnego rodzaju problemami, które wpływają na jej samoocenę. Im wcześniej zaczniemy z nimi walkę – szybciej poczujemy się młodziej i piękniej.