Klinika Stomatologiczna w Poznaniu

Klinika Stomatologiczna w Poznaniu
27 Lut
2019

Mimo ogromnego postępu w stomatologii, wizyta u dentysty u wielu osób wywołuje stres i starają się ją odwlec w czasie. Nowoczesne urządzenia, materiały zapewniają nie tylko bezbolesne leczenie, ale także pięknie wyglądające zęby.

Gabinet stomatologiczny a klinika stomatologiczna

Niestety stan uzębienia Polaków jest kiepski. Z jednej strony to efekt niewłaściwej diety (duża ilość słodyczy), z drugiej strony odwlekanie systematycznych wizyt u dentysty.

Na szczęście nie ma już większych problemów z dbaniem o higienę jamy ustnej. Zdecydowana większość Polaków regularnie myje zęby 2 razy dziennie, a nawet po każdym posiłku.

Systematyczne kontrole stanu zębów powinno przeprowadzać się co najmniej dwa razy w roku. Dentysta Poznań może wtedy wykryć wszelkie ubytki, kamień na zębach lub ewentualny stan zapalny. Takie standardowe wizyty można przeprowadzić w gabinecie stomatologicznym. Dodatkowo oferują one także usługi:

• wypełniania zębów plombami,
• leczenia kanałowego,
• usuwania kamienia.

Klinika stomatologiczna Poznań oferuje znacznie szerszy zakres usług, zwłaszcza w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetycznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej aparatury (mikroskopy, tomografy, skanery) zabiegi wykonywane są szybciej i bardziej precyzyjnie.

Leczenie kanałowe dentysta Poznań wykona podczas jednej wizyty, pacjent nie ma potrzeby przychodzenia do gabinetu wielokrotnie. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych metod nie wymaga „trucia” zęba, dla wielu pacjentów to ogromna zaleta.

Zakres usług oferowanych przez klinikę stomatologiczną Poznań jest znacznie szerszy niż gabinetu stomatologicznego. Przede wszystkim w ofercie znajduje się:

• chirurgia stomatologiczna,
• implantologia,
• ortodoncja dzieci i dorosłych,
• uzupełnianie różnych ubytków zębowych.

Stomatologia Poznań zapewnia bezbolesne wykonywanie zabiegów dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod lub zastosowaniu znieczulenia pod kontrolą anestezjologa. Przez cały okres leczenia pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. To bardzo istotne dla jego komfortu i pomyślnego przebiegu leczenia.

Pod wpływem akcji edukacyjnych coraz więcej Polaków bez względu na wiek chce się cieszyć pięknym i białym uśmiechem. Czasami wymaga to jednak nadrobienia zaległości z przeszłości. Klinika stomatologiczna Poznań potrafi dokonać tego w ciągu kilku wizyt.

Stomatologia Poznań oferuje usługi na najwyższym poziomie, może świadczyć o tym duża liczba obcokrajowców z krajów Unii Europejskiej, którzy korzystają z usług kliniki stomatologicznej Poznań.