Kwas hialuronowy – co trzeba o nim wiedzieć

12 Lip
2019

Dbanie o siebie, swoją cerę i ciało to nie tylko domena kobiet. Coraz więcej panów równie chętnie odwiedza gabinety medycyny estetycznej w poszukiwaniu zabiegów, które pozwolą im poczuć się młodziej i bardziej atrakcyjnie. W gabinetach tych można znaleźć bowiem szereg zabiegów przy którym wykorzystywany jest kwas hialuronowy. Co warto o nim wiedzieć? Dlaczego tak pozytywnie działa na nasze ciało? Jakie zabiegi warto wykonać? Zapraszam poniżej. Naprawdę warto.

1. Zabiegi z kwasem hialuronowym

Zabiegi z kwasem hialuronowym wykonuje się już prawie we wszystkich gabinetach medycyny estetycznej, klinikach a nawet w wielu salonach kosmetycznych. Preparat ten wykorzystywany jest do wielu czynności takich jak np. powiększanie ust, modelowanie kości policzkowych, wypełniane bruzd lub blizn oraz likwidacja rozstępów. Zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego oznacza wypełnienie nim strzykawki i wstrzyknięcie preparatu do miejsca, które chcemy “upiększyć” lub “podreperować”. Jak już wspomniano, kwas wstrzykiwany jest za pomocą strzykawki w głąb naskórka. Odpowiednie ułożenie go za pomocą masażu sprawia, że kwas jest w miejscu, którym chcemy by się znajdował.

2. Zastrzyki z kwasu hialuronowego cena

Zastrzyki z kwasu hialuronowego cena mogą występować w rożnych granicach cenowych w zależności od gabinetu, miejsca, które ostrzykujemy oraz efektu, który zamierzamy uzyskać. I tak np. zabieg powiększenia ust za pomocą tego kwasu kosztuje od około 600 do nawet 2000 zł. Wypełnienie zmarszczek to koszt zaczynający sie od 150 zł. Z kolei, wypełnienie piersi kwasem to koszt znacznie wyższy, zaczyna się bowiem nawet od 6000 zł.

3. Kwas hialuronowy Katowice

Gdzie się udać na takie zabiegi? Tylko i wyłącznie do dobrych gabinetów, gdzie pracują doświadczeni profesjonaliści, którzy wysłuchają pacjentki i dobiorą zabiegi zgodnie z jej prośbami ale i nie robiąc przy tym jej krzywdy. Kwas hialuronowy katowice dostępny jest w wielu gabinetach medycyny estetycznej, które w swojej ofercie ma szeroki zakres usług. Warto wybierać te z naprawdę dobrym i sprawdzonym preparatem.

Jak wynika z powyższego, kwas hialuronowy ma wiele pozytywnych właściwości, z których chętnie korzystamy. Dzięki niemu skóra staje się elastyczna i sprężysta, co w konsekwencji sprawia, że czujemy się młodziej i piękniej. To dobry sposób, by wymodelować twarz, ciało oraz pozbyć się wszelkich defektów.