Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/maker4/domains/prohigiena.com/public_html/wp-content/plugins/a3-lazy-load/admin/admin-interface.php on line 364
Nie tylko dla par? - Higiena dla was

Nie tylko dla par?

05 Sie
2019

Masaż dla dwojga w Warszawie, Krakowie, czy też Rzeszowie różnie się pewnie terminem dostępności, bo dobrych specjalistów możemy znaleźć naprawdę wszędzie. Rezerwując zabieg dla dwóch osób z miesięcznym wyprzedzeniem mamy pewność, że miejsce znajdzie się na sto procent.

Na dzień mamy

Myśląc o masażu dla dwojga często mamy w głowie romantyczny wieczór z partnerem. Ale nie musi to być tego rodzaju usługa. Z masażu dla dwóch osób może skorzystać mama z córką, przyjaciółki, czy chociażby brat z siostrą. Zabieg tego rodzaju ma być przyjemnością dla obu stron i może być wykonany tak, aby każdy poczuł się dobrze i komfortowo.

Często zabieg taki proponowany jest właśnie dla mam z córkami, które chcą zaproponować swojej rodzicielce naprawdę przyjemne spędzenie dnia Mamy. Wbrew pozorom bardzo często zdarzają się właśnie tacy klienci, a nie pary.

Jeżeli masaż jest dla dwóch osób, które nie są parą to mogą sobie zażyczyć drinki, czy też herbatę. W przypadku pary często proponowany jest szampan.

Masaż dla dwojga w Warszawie

Przynajmniej godzinę przed zabiegiem nie powinno się spożywać posiłku, aby nie kłaść się potem z pełnym brzuchem. Jedzenie zaraz po masażu też nie jest za bardzo wskazane – warto zaczekać chociaż pół godziny.

Matki z córkami podczas masażu zapewne chciałyby porozmawiać, ale nie jest to wskazane. Miłe chwile we dwoje spędzone w ciszy, skupiając się na własnej przyjemności to właśnie najlepsza opcja przy masażu. Nie warto zakłócać tego rozmową, która może spowodować skupienie się właśnie na niej, zamiast na własnej przyjemności.

Świetnym pomysłem jest zamówienie do masażu dodatkowych usług i przybycie około godziny przed zabiegiem. Dzięki temu wygenerujemy odrobinę więcej wspólnego czasu, a i również skorzystamy ze SPA, pysznej herbaty lub krótkiego masażu twarzy, dłoni, czy szyi, które świetnie przygotują do spędzenia wartościowego czasu podczas właściwego masażu.

Kolacja po masażu

Jeśli zdecydowaliśmy się na zabieg w hotelu to często mamy możliwość skorzystania z hotelowej restauracji, dzięki czemu nie będziemy musieli szukać w mieście taksówki lub przemieszczać się dalej szczególnie, że nasze ciało i umysł będą bardzo zrelaksowane, a nie gotowe na długie wędrówki lub poszukiwania miejsca z dobrym jedzeniem.

Warto jednak pamiętać, że stolik w hotelowej restauracji również trzeba będzie odpowiednio wcześniej zarezerwować – tu jednak nie będzie potrzebne miesięczne wyprzedzenie tylko, zapewne, jedynie kilkudniowe. Dobry czas we dwoje najlepiej wykorzystać do końca.