Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/maker4/domains/prohigiena.com/public_html/wp-content/plugins/a3-lazy-load/admin/admin-interface.php on line 364
Pomysł na: jak dyskretnie podnieść poziom toalety - Higiena dla was

Pomysł na: jak dyskretnie podnieść poziom toalety

kibel
05 Sty
2015

Przykry zapach to wróg każdej, nawet najlepiej utrzymanej toalety. Należy podjąć wszystkie dostępne kroki, żeby się go pozbyć. Oto nowy pomysł ? jak to zrobić.

Nie da się tej prawdy dłużej ukrywać. W toaletach zapachy nie należą do przyjemnych. I niekoniecznie chodzi o odór moczu. Nawet utrzymana w czystości toaleta może śmierdzieć ? na przykład środkami dezynfekującymi. Jak to wpływa na komfort użytkowników? To chyba oczywiste. Na szczęście są metody, by sobie z tym radzić.

Urządzenie do pachnienia

Na rynku dostępne są urządzenia, których głównym zadaniem jest utrzymywanie przyjemnego zapachu w toaletach publicznych. Wyglądem przypomina nieco klimatyzator, choć konkretny kształt zależy od producenta.

W jaki sposób działa takie urządzenie? Zasada jest prosta. Po jego włączeniu umieszczony wewnątrz mechanizm wtłacza powoli mgiełkę zapachową, która roznosi się po całym pomieszczeniu. Całość zbudowana jest w taki sposób, aby uniknąć efektu wdmuchiwania, który mógłby być nieprzyjemny dla użytkowników.

Kompozycje dostosowane do przeznaczenia

Jakie zapachy są w ten sposób wtłaczane do toalety? Bardzo różne. Niektóre bazują na nutach owocowych, są więc nieco słodkie, czasem mniej, czasem bardziej. Inne z kolei opierają się na świeżości powietrza. Są takie, które przywodzą na myśl aromat letniego deszczu i inne, kojarzące się z iglastym lasem.

Niezależnie od tego, jaka kompozycja zapachowa zostanie wykorzystana, cel jest jasny ? chodzi o to, żeby zabić nieprzyjemne zapachy unoszące się w toalecie. W tym celu te, które wypuszczają urządzenia, muszą być specjalnie przygotowane. Wystarczy przypomnieć sobie, co dzieje się w domowej łazience, gdy zostanie w niej rozpylony standardowy dezodorant. Zapachy mieszają się, zamiast czegoś przyjemnego dostajemy jednolity smród.

Nie tylko luksusowe

Można powiedzieć, że nowoczesne rozwiązania zapachowe najlepiej sprawdzają się we wnętrzach luksusowych. I oczywiście, wszelkiego rodzaju wielogwiazdkowe hotele, instytuty spa czy drogie restauracje powinny z nich korzystać niemal obowiązkowo. Dla ich wizerunku bardzo ważne jest utrzymanie najwyższych standardów w każdym z pomieszczeń.

Dlaczego by jednak nie wykorzystywać nowych możliwości także gdzie indziej? Dobrym pomysłem może być montaż urządzeń rozpylających zapachy w biurowcach, budynkach użyteczności publicznej czy na dworcach. ¦wietnie sprawdzą się w barach i zwykłych restauracjach, a nawet sklepach.

Podsumowując, komu zależy na tym, żeby jego klienci mieli poczucie komfortu w każdej sytuacji, powinien rozważyć kupno urządzeń rozpylających zapachy w toaletach.