Popularne zabiegi w SPA

05 maja
2019

Każdy czasami potrzebuje głębokiego relaksu, odprężenia lub po prostu chce się rozpieścić. W takich chwilach najlepiej jest wybrać jeden z ośrodków Medica spa w Warszawie, które oferują rozmaite formy terapii. W takim miejscu można całkowicie się zrelaksować, oderwać od stresów i napięć codziennego życia oraz całkowicie się zrelaksować.
Każdy z ośrodków spa oferuje szereg zabiegów na ciało i terapie, które łagodzą napięcie mięśni oraz wzmacniają zdrowie, ale czasami ich nazwy mogą być nieco kłopotliwe do rozszyfrowania powodując trudności w wyborze tego, czego naprawdę się potrzebuje. Oto kilka przykładów popularnych zabiegów, które można znaleźć w ofercie ośrodków, w tym Medica spa w Warszawie.

Masaż brzucha

Masaż brzucha polega na uciskaniu na brzuch i okolic miednicy. W przypadku kobiet stosuje się go głównie w leczeniu przemieszczonej macicy, ale także niepłodności, bolesnych lub nieregularnych okresów, zaburzeń równowagi hormonalnej, problemów z pęcherzem, zaparciami i problemów z jajnikami. Może to być również korzystne dla mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia trawienia, problemy z pęcherzem i ból w okolicy miednicy podczas powrotu do zdrowia.

Masaż tajski

Jako jeden z bardziej popularnych rodzajów masażu oferowanego w ośrodkach Medica spa w Warszawie masaż tajski obejmuje połączenie akupresury, uciskania i wspomaganego rozciągania. Zwykle odbywa się na podłodze. Możesz albo wybrać masaż całego ciała, albo nakierować go na konkretny problematyczny obszar. Jest to świetny wybór, jeśli szuka się pomocy w leczeniu bólu pleców lub ramion, sztywnego karku lub napięcia mięśni. Pomaga także poprawić krążenie i wzmocnić kręgosłup.

Aromaterapia

Aromaterapia obejmuje klasyczną technikę masażu z ugniataniem, ale z dodatkiem olejków eterycznych. Olejki są wchłaniane przez skórę i uwalniają piękne zapachy, które się wdycha. W zależności od osobistych preferencji będą używane różne olejki. Można wybrać takie, które pomogą się wyciszyć, zyskać energii, odprężyć lub nawet różnych kombinacji wymarzonego efektu. Jest to fantastyczna terapia dla złagodzenia stresu i osiągnięcia głębokiego relaksu.

To zaledwie trzy z najbardziej popularnych terapii, które są oferowane w ośrodkach spa. Każde miejsce zawiera specjalną ofertę z różnego rodzaju zabiegami, co sprawia że każda osoba znajdzie dla siebie coś specjalnego, co z kolei zapewni osiągnięcie spokoju i głębokiego relaksu. Najlepiej jest poznać poszczególne oferty i wybrać tą, która najlepiej spełni wszystkie oczekiwania.