Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/maker4/domains/prohigiena.com/public_html/wp-content/plugins/a3-lazy-load/admin/admin-interface.php on line 364
Sposoby pielęgnacji cery dla zabieganych - Higiena dla was

Sposoby pielęgnacji cery dla zabieganych

11 Mar
2019

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest wyłuskać z napiętego planu dnia choć godzinkę dla siebie. Tym bardziej zatem, gdy już się uda tak zmodyfikować grafik, by znaleźć dla siebie czas, warto go spożytkować robić dla siebie coś dobrego. Na przykład – udając się na zabiegi kosmetyczne w Esteti Med.

Dla każdego coś dobrego

Cera każdej kobiety jest nieco inna, a więc charakteryzuje się innymi wymaganiami. Zadaniem kosmetyczek z Esteti Med jest dobranie właściwego, korzystnego dla cery zabiegu dla każdej pacjentki. Przed każdym zabiegiem osoba wykonująca go oceni stan cery i zbada jej potrzeby, by dobrać właściwy czas zabiegu kosmetycznego.

Kobiety mogą znaleźć w bogatej ofercie zabiegów kosmetycznych Esteti Med coś dla siebie. Znajdą się tu zabiegi z gatunku kosmetyki twarzy oraz zabiegi relaksujące na twarz, szyję i dekolt. Zabiegi regenerujące skórę warto sobie zafundować po zimie, gdy cera jest wyjątkowo szara, sucha i zmęczona. W ofercie znajdzie się też szereg zabiegów dla skóry bardziej wymagającej, w tym zabieg napinająco-odmładzający dla cery dojrzałej.

Peeling – podstawa pielęgnacji

Każdy zabieg kosmetyczny w Esteti Med jest poprzedzony głębokim złuszczaniem naskórka. Osoba przeprowadzająca zabieg dobierze rodzaj peelingu do specjalnych potrzeb cery, aby został on wykonany delikatnie, ale z maksymalną skutecznością.

To bardzo ważny element pielęgnacji cery, ponieważ martwy naskórek skutecznie uniemożliwia regenerację i odżywienie oraz nawilżenie głębszych warstw skóry. Należy go złuszczyć bardzo dokładnie, aby odsłonić głębsze warstwy skóry i wystawić je na działanie odżywczych substancji. Tylko wtedy zabiegi odmładzające, odżywiające czy nawilżające mają szansę zadziałać.

Zabiegi dla każdego rodzaju cery

Dostępne zabiegi kosmetyczne w Esteti Med mają na uwadze potrzeby każdej cery. Można zafundować sobie na przykład peeling kawitacyjny z ultradźwiękowym nawilżaniem – to fantastyczna bomba nawilżająca dla skóry suchej, szczególnie wysuszonej po długotrwałym opalaniu. Taki zabieg warto sobie zafundować po urlopie w ciepłych krajach albo po mroźnej zimie.

Dostępny jest również zabieg napinająco-regenerujący z masażem, specjalną maską, kwasem ferulowym i enzymami naprawczymi. Te składniki zostały dobrane w taki sposób, by dokładnie pobudzić skórę, oczyścić ją, poprawić jej ukrwienie, a następnie zafundować jej głęboką regenerację i naprawę uszkodzonych komórek. Dzięki regularnemu stosowaniu takich zabiegów kosmetycznych Twoja twarz będzie długo wyglądała młodo.