W jaki sposób najlepiej wykonać bezinwazyjne powiększanie pośladków?

05 Wrz
2018

Powiększanie pośladków lub piersi to marzenie niejednej kobiety. Jednakże często nie decydują się one na tego rodzaju zabiegi, ponieważ nie stać ich i nieco boją się efektów operacji chirurgicznych, a w inne “sztuczki” zupełnie nie wierzą. Jednak w dobie dzisiejszych czasów istnieją już sprawdzone sposoby na to, aby uwypuklić i uwydatnić niektóre części naszego ciała w naprawdę bezinwazyjny sposób. Jednym z nich jest wypełnianie przy pomocy żelu Aquafilling bodyline!

Aquafilling bodyline – co to takiego?

Pod tajemniczą nazwą Aquafilling bodyline kryje się żel hydrofilowy, który w 98% składa się z soli fizjologicznej. Pozostałe 2% to poliamid, który wiąże sól fizjologiczną i sprawia, że preparat wstrzyknięty do tkanki miękkiej, naturalnie wypełnia, konturuje oraz modeluje ciało.Niezmiernie prosty skład sprawia, że Aquafilling bodyline jest bezpieczny dla organizmu, a substancja wypełniająca oraz granice jej występowania są niewyczuwalne. Sam zabieg jest też o wiele mniej inwazyjny, niż w przypadku implantów.

Jakie mogą być wskazania do przeprowadzenia zabiegu z zastosowaniem Aquafilling bodyline?

– powiększenie i poprawa kształtu piersi;
– problem z asymetrią piersi i pośladków;
powiększanie pośladków;
– wymodelowanie kształtu pośladków;
– posiadanie płaskich pośladków;
– posiadanie jakichkolwiek defektów piersi lub pośladków.

Przebieg zabiegu – krok po kroku

Cały zabieg polega przede wszystkim na wstrzyknięciu przy użyciu igły lub kaniuli preparatu, jakim jest Aquafilling bodyline do tkanek miękkich. Kolejno lekarz rozmasowuje żel, modelując przy tym konkretne części ciała, nadając im oczekiwany przez nas kształt.

Warto podkreślić, że zabieg ten jest małoinwazyjny. Przy czym przed przystąpieniem do jego przeprowadzania następuje znieczulenie.W trakcie przeprowadzania jednego zabiegu wstrzykuje się maksymalnie 150 ml preparatu. Jeśli efekt powiększenia nie jest dla nas wystarczający, zabieg ten można powtórzyć już po 3 miesiącach.

Aquafilling cena nie gra roli!

Koszt przeprowadzenia tego rodzaju zabiegu to zazwyczaj kilkanaście tysięcy złotych, jednak czy profesjonalne powiększenie i wypełnienie naszych pośladków lub piersi nie jest warte praktycznie każdych pieniędzy? To pytanie, na które każdy z nas odpowiedzi musi poszukać sam – we wszystkich innych kwestiach pomożemy w salonach, wykonujących profesjonalne zabiegi z aquafilling bodyline. Zatem aquafilling cena naprawdę nie gra tutaj żadnej roli, a liczą się tutaj tylko niebywałe efekty!